Hakkımızda

Fetih Spor Akademisi bünyesinde bulundurduğu alanında uzman, profesyonel antrenörleri sayesinde POMEM Hazırlık Kursu, PAEM Hazırlık Kursu, PMYO Hazırlık Kursu, BESYO Hazırlık Kursu gibi çalışmalarda sizlere dünya çapında bir eğitim verir.

Amacımız; tarzınız ne olursa olsun en uygun fiyat ile bünyemizde bulunan branşlarımızda en iyi eğitimi verirken, öğrencilerimize temel değerlerin yanı sıra saygı, disiplin, zihinsel odaklanma, benlik saygısı, özgüven, çeviklik gibi yaşam becerilerini aşılamaktır. Kazandığınız bu beceriler hayatta karşınıza çıkabilecek herhangi bir engelle kolaylıkla başa çıkmanızı sağlayacaktır.

Derslerimizde, Polis okulları ve Spor Bilimleri fakültelerine sizleri adım adım hazırlarken aynı zamanda kas kütlenizi artırmak, zayıflamak, sıkılaşmak, yağ yakımı ile sağlıklı bir vücuda kavuşmanız, esnekliğinizin artması ve etkili koordinasyon tekniklerini öğrenmeniz ile de kendinize olan güveninizin artması için size eğlenceli bir yol sunar.

Antrenörlerimiz hayatta başarılı olmanız için kişisel hedefler kurmanıza ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.

Kendiniz için zaman ayırıp, salonumuza gelerek eğitmenlerimizle tanışın ve sizlere sıcak, samimi bir antrenman ortamında öğrenmeniz için sizlere sunduğumuz fırsatlarımızı görün.

aa a