Gizlilik & Şartlar

Gizlilik ve Şartlar

1- AnkaraPOHKursu.com Sitesi tamamen özel bir site olup herhangi bir resmi kurum veya kuruluşu temsil etmemektedir. Sitemizin Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) ve Polis Akademisi (PA) ile hiç bir bağlantısı bulunmamaktadır.

2- AnkaraPOHKursu.com sitesinde yer alan bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı olup gayri-resmi bilgilerdir ve olası bir hak kaybından ötürü kesinlikle sorumluluk kabul etmemektedir.

3- AnkaraPOHKursu.com sitesinde üye olan veya olmayan herkes sorularını sorabilir.

4- AnkaraPOHKursu.com sitesindeki sorulara verilen cevaplar tamamen gayri-resmidir ve kesinlikle herhangi bir yerde resmi bilgi olarak kullanılamaz.

5- AnkaraPOHKursu.com sitesinde sorulara verilen yanıtlar kişilerin kendi düşünceleridir bu nedenle meydana gelebilecek bir hak kaybından ötürü kişiler ve sitemiz sorumlu tutulamaz.

6- AnkaraPOHKursu.com sitesinde yazılan mesajlardan tamamen yazıyı yazan kişi sorumludur. Şahısların yazdıkları yazılardan dolayı sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmez.

7- AnkaraPOHKursu.com sitesinde 5651 sayılı kanun hükümleri geçerlidir.

8- AnkaraPOHKursu.com sitesinde soru soran ve sorulara cevap veren tüm kullanıcılar yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

9- AnkaraPOHKursu.com Sitemiz özel olup Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) veya Polis Akademisi’ni (PA) gibi resmi kuruları temsil etmez.Sitemizde yer alan bilgiler gayri resmi olup olası bir hak kaybından ötürü sorumluluk kabul edilmez. Sitemizde yer alan yazı ve görseller için üst kısımda yer alan İLETİŞİM alanını kullanabilirsiniz..

Fetih Spor Akademisi